Gwarancja:

Producent:

Kod produktu:

LED Logo projektory SKODA Bezprzewodowe

Cena 47 zł 

Lampki LED z wyświetlanym logo SKODA w rozdzielczości HD do podświetlenia przestrzeni pod drzwiami samochodu. Logo wyświetlane jest w momencie otwarcia drzwi, natomiast kiedy zamkniemy drzwi lampki automatycznie gasną.

Opis produktu

 

BEZPRZEWODOWE – BEZ WIERCENIA – NA BATERIE

 

Doskonały, ostry i wyraźny efekt HD 3D wyświetlanego obrazu dzięki zastosowaniu diod LED CREE.

 

Każdy projektor jest zasilany trzema bateriami paluszkami AAA. Są bezprzewodowe a sam montaż jest szybki i prosty za pomocą dołączonej do zestawu taśmy dwustronnej 3M. W zestawie są również magnetyczne czujniki otwarcia/zamknięcia drzwi. Na urządzeniu znajduje się dodatkowo ręczny włącznik/wyłącznik oświetlenia.

 

Bezinwazyjny montaż!

 

Jest to uniwersalny zestaw do samodzielnego montażu bez przeróbek i wiercenia w niemalże każdym modelu samochodu z płaskimi drzwiami wewnątrz. Projektory przyklejamy taśmą 3M do drzwi a na wysokości projektora do progu przymocowujemy blaszki. Podczas zamykania drzwi sensor dochodzi do blaszki powodując wyłączenie projektora.

 

Specyfikacja techniczna:

  • Rodzaj diody LED: HIGH POWER LED
  • Ilość diod LED: 2
  • Napięcie: 12V

 

Cena dotyczy kompletnego zestawu dwóch rzutników LED z wybranym logo, czujnikami magnetycznymi otwarcia/zamknięcia drzwi oraz taśmą montażową. Zestaw nie zawiera baterii AAA.

Bestsellery

22 października 2023

721 273 353

793 016 619

biuro@orled24.pl

Reklamacje i zwroty

Informacje

Lokalizacja

Strona stworzona w kreatorze WebWave.

Witosa 16/1

67-100 Nowa Sól

orled24@gmail.com