Gwarancja: 12 miesięcy

Producent: Einparts

Kod produktu: DL31

Lampy LED Duolight 2w1 - DRL + halogeny DL31

Cena 689 zł 

DUOLIGHT to wyjątkowa lampa posiadająca dwie funkcje – światło do jazdy dziennej oraz przeciwmgielne w jednym. Światło DRL ma kształt jednolitego promienia świetlnego , natomiast światło przeciwmgielne również wykorzystuje technologię LED. Przy procesie produkcji zastosowano amerykańskie diody CREE LED.

Opis produktu

 

Model EinParts DUOLIGHT DL31 wyposażony jest w uchwyty dopasowane do oryginalnych mocowań lamp przeciwmgłowych w popularnych samochodach (lista dedykowanych modeli podana poniżej). Jest to zamiennik światła przeciwmgłowego, czyli wystarczy wyjąć oryginalne halogeny i wstawić w to miejsce lampy DUOLIGHT – zero przeróbek, wszystko idealnie pasuje.

 

Duolight to wyjątkowa lampa wyposażona w dwie funkcje – światło dzienne i przeciwmgłowe w jednym! Do produkcji światła dziennego wykorzystano najnowszą technologię linii świetlnej, dzięki czemu światło jest jednolite i nie widać punktów świetlnych. Do oświetlania światłowodów zamontowano najlepsze diody dostępne na rynku – amerykańskiego producenta CREE. Z kolei do produkcji światła przeciwmgłowego wykorzystano 1 potężna diodę CREE o mocy aż 10WAT! Dzięki temu rozwiązaniu światło przeciwmgłowe spełnia wszelkie normy jakie są potrzebne do otrzymania homologacji.

 

1. Światło do jazdy dziennej o strumieniu świetlnym aż 900 lumenów na jedną lampę.

Światła do jazdy dziennej sprawią że auto będzie wcześniej i lepiej rozpoznawane przez innych uczestników ruchu. Jak dowodzą badania oświetlenie tego typu zmniejsza o 58% liczbę wypadków z poważnymi obrażeniami. Żywotność diod w lampach dochodzi do 50 000 godzin.Tym samym oszczędzasz energię (paliwo) i pieniądze wydawane na żarówki!

2. Światło przeciwmgłowe o strumieniu świetlnym aż 800 lumenów na jedną lampę.Jest to wartość znacznie wyższa niż ta ze zwykłej żarówki halogenowej.

 

Charakterystyka lamp:

Światła do jazdy dziennej: 900 lumenów na lampę

Światła przeciwmgłowe: 800 lumenów na lampę

Napięcie pracy: 8V-32V

Moc świateł do jazdy dziennej: 9,5W jedna lampa

Moc świateł przeciwmgłowych: 10W jedna lampa

Strona montażu: uniwersalna

Odpowietrznik: Tak

Regulacja kąta świecenia halogenu: Tak

Hermetyczna obudowa / odporność na wilgoć: Tak

Barwa światła : 6000K (zimna biała)

Zewnętrzny automat: Tak

Homologacja na światła do jazdy dziennej: Tak, zgodna z dyrektywą E4 R87 - wybita na każdej lampie - E4, RL00 wraz z końcówką numeru homologacji

Homologacja na światła przeciwmgłowe: Tak, zgodna z dyrektywą E4 R19 - wybita na każdej lampie - PL F3 wraz z końcówką numeru homologacji

Temperatura działania: -40C do +50C

Typ diod: CREE

 

Od oświetlenia samochodowego LED, użytkownicy oczekują, aby działało niezawodnie przez długi czas, zapewniając stałe i odpowiednie parametry strumienia świetlnego, które podczas użytkowania nie ulegną zmianie.

Nadmiernie wysoka temperatura wewnątrz obudowy markerów LED może wpłynąć na przedwczesne "starzenie" się sterowników i kondensatorów.

W światłach DUOLIGHT marki EinParts Automotive z diodami CREE wykorzystano najlepsze materiały termo-przewodzące takie jak miedź czy aluminium zapobiegające przegrzewaniu się.

Pominięcie elementów takich jak wentylator daje pewność, że żarówka nie przegrzeje się, gdy wentylator zostałby uszkodzony. Pasywne chłodzenie świateł DUOLIGHT DL31 sprawia, że są praktycznie bezawaryjne.

 

W zestawie:

Lampy LED: 2 sztuki

Wsporniki montażowe: szybko złączki, opaski

- Niezbędna wiązka kabli

- Pisemna deklaracja (certyfikat) zgodności homologacji

- Automatyczny włącznik świateł (zewnętrzny)

- Polska instrukcja montażu wraz z wskazówkami

 

Jak działa automat?

Automat to nic innego jak urządzenie, które załącza lampy po przekręceniu kluczyka stacyjki do pierwszej pozycji (jak np. radio, zapalniczka). Światła wyłączają się po włączeniu świateł mijania.

 

Pasują jako zamienniki świateł przeciwmgłowych do:

  • Chrysler 300C FL 2007 - 2010

  • Chrysler Aspen 2006 - 2008

  • Dodge Dakota III 2005 - 2011

  • Dodge Durango II FL 2006 - 2009

  • Jeep Commander 2006 - 2010

  • Jeep Grand Cherokee WH, WK 2005 - 2010

  • Mitsubishi Raider 2005 - 2009

 

W przypadku innych modeli i marek samochodów zalecamy sprawdzenie wymiaru halogenów oraz rozstawu otworów.

 

 

Bestsellery

15 lutego 2024

721 273 353

793 016 619

biuro@orled24.pl

Reklamacje i zwroty

Informacje

Lokalizacja

Strona stworzona w kreatorze WebWave.

Witosa 16/1

67-100 Nowa Sól

orled24@gmail.com